Screen Grabber Free

Screen Grabber Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 464
  • DOSYA BOYUTU 0.24 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici The Jared Company

Screen Grabber Free, BlackBerry sahiplerinin diledikleri an ekran görüntüsü alarak arkadaşları ve tanıdıkları ile paylaşmasını sağlayan yararlı ve ücretsiz bir uygulama.

Screen Grabber Free, BlackBerry'leri ile ekran görüntüsü almak isteyen kullanıcılara yardım etmek amacıyla geliştirilen başarılı bir uygulama. Kullanımı son derece basit olan uygulama sayesinde, oyun oynarken, bir internet sitesi üzerinde yada herhangi bir sayfa da cihazınızın ekran görüntüsünü alabiliyorsunuz.

Uygulama ile ister kendi işleriniz için, isterseniz de arkadaşlarınıza göndermek için ekran görüntüleri alabiliyorsunuz. Uygulamanın tek özelliği ekran görüntüsü almak da değil elbette. Ekran görüntülerini aldıktan sonra paylaşım olanağı da sunuyor ve ekran görüntülerini istediğiniz kişiler ile paylaşmanızı sağlıyor.

Aldığınız ekran görüntüleri üzerine herhangi bir filigran, logo yada yazı eklemeyen uygulama bu yönüyle de BlackBerry uygulama marketi üzerindeki diğer uygulamalardan ayrılıyor. Genellikle bu tür uygulamalarda belirli bir ücreti ödeyerek istediğiniz ekran görüntülerini alabilirsiniz.

Eğer BlackBerry'lerinizin ekran görüntülerini istediğiniz istediğiniz şekilde almak istiyorsanız Screen Grabber Free'yi hemen indirebilirsiniz.