Simplify

Simplify

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 57
  • DOSYA BOYUTU 1.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Koode

Windows Phone cihazınız için etkinliklerinizi tamamlamak konusunda yardımcı olacak ücretsiz bir hatırlatıcı.

Telefonunuzda yer alan birçok seçeneğe tek bir tıklama ile ulaşmak istiyorsanız Simplify isimli bu uygulama birçok yerel uygulama ve ayar hizmetlerine tek bir dokunuşla ulaşmanızı sağlayan bir etkinlik düzenleme uygulaması. Simplify, daha çok bilgisayarların masaüstü ekranlarında isteyeceğiniz hizmetleri Windows Phone cihazınıza getiriyor ama açık konuşmak gerekirse, bu fikir mevcut platformun arayüzüyle harika sonuçlar veriyor.

Yapmış olduğunuz işler için özel bir hatırlatıcıya mı ihtiyaç duyuyorsunuz? Windows Phone size takvim uygulamasıyla elinden geldiğince yardımcı olmayı deniyor ama gün içerisinde farklı işlerle uğraşan bir kafanın bu kargaşa içerisinde daha verimli bir araç gereksinimi duyabileceği de aşikar. Bu nedenle, daha ince ayrıntılar, hatırlatma zamanları ve zamanla otomasyona alınmış iletiler gibi özelliklerden faydalanabilirsiniz.

Düzen sizin için önemliyse yaratmış olduğunuz kısa yolların içerisine görselleriyle birlikte ana ekranınızdan göz atabilirsiniz. Ücretsiz bir uygulama olan Simplify ile verimli bir hayata yeni bir kapı açmış olabilirsiniz.