Pushbullet

Pushbullet

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,140
  • DOSYA BOYUTU 8.55 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pushbullet

Bilgisayarınız ile mobil cihazın etkileşimli çalışmalarını sağlayan Pushbullet ile bildirimleri görüntülemek veya dosya aktarmak saniyeler süren bir işlem haline geliyor.

Mobil cihazınız ve bilgisayarınız arasında senkronize bağlantı oluşturmak sizin için hep zahmetli bir iş olduysa bu sorunu çözmek için artık Pushbullet var. Bu uygulama sayesinde mobil cihazınızla sürekli bir bağlantı oluşturup elinizi bilgisayardan çekmeden Android ve iOS cihazlarınızın bildirimlerini kontrol edip telefon görüşmelerini kabul edebiliyorsunuz. SMS, kısa ileti ve e-posta ayırımını da yapabilen Pushbullet, ekranın sağ üst köşesinde tıklayabileceğiniz bağlantılar çıkarıp bildirimlere geri dönüş yapmanızı sağlıor.

Pushbullet'in yetenekleri bununla da sınırlı değil. Masadan kalkmanız gerekiyorsa ve okuyamadığınız haberler ve benzeri linkler varsa bunları direkt mobil cihazınıza aktarıp yolda okumaya devam edebilirsiniz. Öte yandan bilgisayarınızda bulunan dosyalar için de aynı işlem geçerli. Ne var ki bu işlem için Windows versiyonunu kullanmanız şart. Diğer tüm işlemlereyse Chrome ve Firefox eklentileri de yetişebiliyor.

Pushbullet benzeri hizmet sunan birçok uygulama var, ancak şu ana dek dikkat çekenlerin hiçbiri bu kadar az yer kaplayan ve hızlı çalışan bir hizmet sunamadı. Rekabetin dozunu arttırmak isteyen yapımcılar ise bir Mac OSX versiyonu üzerinde de çalışıyorlar.