Surveys Premium

Surveys Premium

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 17
  • DOSYA BOYUTU 7.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Patter

Windows Phone üzerinden anket oluşturmak istiyorsanız Surveys Premium isimli bu uygulama gelişmiş özellikleriyle dikkat çekiyor.

Windows Phone cihazınızdan düzenleyebileceğiniz sosyal anketler oluşturmak istiyorsanız Surveys Premium aradığınız özelliklere karşılık verebilecek bir uygulama. Aldığınız sonuçlarını pie chart ve çubuk grafikler halinde de yorumlayabilen bu anket uygulaması ile sorularınızın cevaplarınızı daha kolay inceleyip analiz etmeniz mümkün olacaktır. her soru için 12'ye varan cevap opsiyonları yaratabildğiniz bu uygulama özellikle de iş hayatında veya üniversite öğrenciliği sırasındaki çalışmalarınızda yardımcınız olabilir.

Elde ettiğiniz sonuçlarla sunum estetiğinde grafiklere ulaşıyorsunuz. Seçmiş olduğunuz renkler doğrultusunda bir anlatım yakalyan görsellerde gözünüze hitap edecek değişiklikler yapmanıza izin veriliyor. Anket hazırlamak için sisteme üye olmanız gerekiyorken cevap vermek için herkes katılım gerçekleştirebiliyor.

İnternet bağlantısı zorunlu olan bu uygulama detaylı soru görüntüleme seçenekleriyle birlikte grafikleri ön plana atan bir anlatım arasında geçişi kolayca gerçekleştirmenizi sağlıyor. Windows Phone için tasarlanmış olan bu uygulama ne yazık ki ücretsiz değil, ancak sahip olduğu fonksiyonlara bakılacak olursa istenilen rakamın da oldukça hesaplı olduğunu söylemek mümkün. Satın almak istemezseniz 24 saatlik bir deneme sürenizin olduğunu hatırlatalım.