Tank Nation

Tank Nation

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 518
  • DOSYA BOYUTU 92.2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Wormhole Games

Tank Nation, tankınızı ölümcül silahlar ile donatarak düşmanlarınızı yok etmeye çalışacağınız mükemmel bir iOS aksiyon oyunudur.

Tank Nation, iPad kullanıcıları için bağımlılık yapacak bir aksiyon oyunudur. Klasik bir tank savaşı yapacağınız oyun, keyifli ve sınırsız eğlence sunmaktadır. Sıralı şekilde hamle yapacağınız oyunda en büyük amacınız rakibinizin tankını yok etmek. Bunu yapabilmek için tankınızı düzenlemeli ve güçlendirmelisiniz.

Oyun içerisinde bazı uluslar ve bu uluslara özel tanklar bulunmaktadır. Tanklar farklı özelliklere ve ateş gücüne sahip olabilirler. Kendi özel tanklarınızı oluşturarak her savaş için elinizdeki en iyi tankı seçmelisiniz. Oyunda yapmanız gereken rakibinizin ufak askerlerini yok etmek ve liderlerini öldürmektir. Bunu yaparak turnuvaları kazanabilirsiniz.

Oyunun kontrol mekanizması oldukça basit. Parmağınızı iPad'inizin ekranında ileri sürerek tankınızı ilerletebilir ve geri çekerek ateş edebilirsiniz. Silah cephanenizde yer alan çekiç, havan, ağır silahlar, saldırı silahları ve daha pek çok ölümcül silah arasından en beğendiklerinizi tankınıza ekleyebilirsiniz. Bu silahları doğru yerde kullanarak düşmanlarınızı rahatça yok etme şansı yakalayabilirsiniz.

iPad'leriniz üzerinden ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Tank Nation oyununu tüm savaş ve aksiyon oyunu severlerin denemesini tavsiye ederim.