Windfinder

Windfinder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 676
  • DOSYA BOYUTU 2.3 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Windfinder

Dünya üzerindeki binlerce noktadan hava tahminleri toplayan Windfinder ile rüzgar durumundaki değişimleri anlık olarak takip edebilirsiniz.

Windfinder uygulama markette ücretsiz olarak bulabileceğiniz en iyi rüzgar tahmini uygulamaları arasında yer almaktadır. Hava durumu, sıcaklık, rüzgar esiş yönü, rüzgar şiddedi gibi bilgiler sunan uygulamanın denizcilikle uğraşan herkesin mobil cihazında bulunması gerekiyor.

Uygulama daha kesin bilgiler sunabilmek adına dünya üzerinde bulunan 17.000'den fazla hava tahmin noktasından 37.000 farklı bölge için bilgi topluyor. Özellikle rüzgar sörfü, yelkencilik, yatçılık ve sörfle uğraşanlar için çok önemli olan rüzgar durumu bilgilerine bu uygulama ile ulaşmak çok kolay.

Windfinder'da yer alan bilgiler oldukça düzenli bir arayüzde sunuluyor. En çok kullandığınız noktaları favorilerinize ekleyip daha sonra tekrar ulaşabiliyorsunuz. Saatlik sunulan rüzgar bilgiler kullanıcıların işini epey kolaylaştırıyor. Windfinder'da sadece rüzgar esiş yönü ve şiddeti değil aynı zamanda hava sıcaklık değerleri de sunulmakta. Rüzgar durumunda meydana gelen değişimleri anlık olarak gösteren grafik gayet bilgilendirici ve okuması çok kolay.

Windfinder genel olarak en başarılı rüzgar durumu ve hava durumu tahmin uygulamalarından bir tanesi ve en önemlisi de ücretsiz olarak indirilebiliyor.