YGS-LYS Hazırlık

YGS-LYS Hazırlık

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 627
  • DOSYA BOYUTU 6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kaplumba Terbiyecisi

YGS ve LYS soru bankalarına ulaşabileceğiniz ücretsiz bir Windows Phone uygulaması.

ÖSYM soru bankalarına telefonunuzdan ulaşmanızı sağlayan bir Windows Phone uygulaması olan YGS-LYS Hazırlık, adından da anlaşılacağı gibi YGS ve LYS sorularına erişim sağlayan bir uygulama. Sınav öncesi hazırlık aşamasında cep telefonunuzdan da ulaşabileceğiniz sorular sayesinde sınavda sizi bekleyecek örneklerle bağdaşan soru tiplerine göz atıp çözebilirsiniz. Böylece kendi seviyenizi belirlemek de mümkün olacaktır.

Uygulamanın son derece basit ve kolay anlaşılır bir arayüzü var. İşin güzel yanlarından bir tanesi de uygulama içerisinde sizi bekleyen soruların kategorilere ayrılmış olması. Bu sebepten ötürü geliştirmek istediğiniz özel bir konu varsa soruların bulunduğu panelde seçeneği tıklayıp bu konuya ağırlık vermeniz mümkün olacaktır. Hem YGS hem de LYS için hazırlananlar bu açıdan uygulamayı oldukça faydalı bulacaklardır.

Ücretsiz olarak indirilen bu uygulama ile eksik olduğunu düşündüğünüz ders materyallerinizi tamamlamanız mümkün olacak. Öte yandan kitap taşıma lüksünüz olmadığı bir noktada da cep telefonunuzun ders çalışmanıza yardımcı olabileceği bir uygulamasından bahsediyoruz.