Internet Turbo

Internet Turbo

Editör Puanı: 4/5
4

30 Kullanıcı: 4.3/5

4.3
Internet Turbo
Internet Turbo

İnternet Hızı Arttırma Programı

Can Çevrim Son güncelleme 5 yıl önce

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Hızlandırıcı kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Internet Turbo veri transferlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak ve internet bağlantınızı daha verimli şekilde kullanabilmeniz için bilgisayarınızın ağ ayarlarını optimize eden başarılı bir yardımcı programdır.

Internet Turbo yardımıyla internet bağlantınızı optimize ederek %200 hatta %300'lere varan gözle görülür hız ve performans artışı elde edebilirsiniz. Böylelikle kullandığınız internet bağlantısını en verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Programın ayarlarını elle istediğiniz şekilde yapabileceğiniz gibi isterseniz programın sizin için otomatik ayarları kullanmasına da izin verebilirsiniz. Internet Turbo Lan, ISDN, kablo, xDSL ve dial-up bağlantılarının tamamnını desteklemektedir. Aynı zamanda program içerisinde Windows ayarlarınızı geri yüklemenize olanak tanıyan entegre bir yedekleme programı da dahildir.

Internet Turbo ile internet performansınızın artışına doğru orantılı olarak çevrimiçi olarak kullandığınız diğer programların da performanslarında yükselme olacaktır. Ayrıca sık sık internet kopmaları yaşıyorsanız, program ile bunun da önüne geçebilirsiniz.

Internet Turbo için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Toplam:
172,003
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Internet Turbo

Ağ Araçları Popülerleri

 1. CyberGhost VPN
  CyberGhost VPNAnonim ve Güvenli Gezinti Programı
 2. BluetoothView
  BluetoothViewBluetooth Aygıt Arayıcı
 3. WiFi HotSpot
  WiFi HotSpotKablosuz Ağ Bağlantı Noktası Oluşturma Programı
 4. IP Camera Viewer
  IP Camera ViewerIP Adresi Üzerinden Web Kamerası Kontrolü
 5. PureVPN
  PureVPNÜcretsiz VPN ve Web Koruması Programı