3D Car Parking Simulator 1.0.2 (ios)

3D Car Parking Simulator

3D Car Parking Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

3D Car Parking Simulator araba park etme simülasyonlarından hoşlanan herkesin mutlaka denemesi gereken oyunlardan biri.

3D Car Parking Simulator adından da anlaşılacağı gibi arabaları park etmeye çalıştığımız bir simülasyon oyunudur. iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunda eğlenceli fakat bir o kadar da zorlu görevler sizleri bekliyor.

Gerçekçi grafikler ve modellemelerle zenginleştirilmiş olan oyunda bize verilen park etme görevlerini tamamlamaya çalışıyoruz. Oyunda birbirinden farklı tasarıma ve teknik özelliklere sahip 3 aracı kontrol ediyoruz. Sürüş yeteneklerimizi gösterebileceğimiz pistlerde bu araçları sürerek yüksek puanlar toplamaya çalışmaktayız.

Oyunun en ilgi çeken özellikleri arasında kişiselleştirilebilir kontroller bulunuyor. Oyunseverler bu kontrolleri diledikleri gibi değiştirebilime şansına sahip. Simülasyon oyunlarından beklendiği gibi 3D Car Parking Simulator’da farklı kamera açılarına yer verilmiş. Bu açılar zorlu görevler esnasında hayat kurtarıcı olabiliyor.

Araba park etme ve simülasyon oyunları dikkatinizi çekiyorsa 3D Car Parking Simulator’ı mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR