Aby Escape

Aby Escape
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    29

  • Üretici

    Bulkypix

Aby Escape, rakunu kötü karakterlerin elinden kurtarmaya çalıştığınız sonsuz koşu oyunu.

Aby Escape, şaşkın rakunu etrafındaki tehlikelerden uzak tutmaya çalıştığımız sonsuz koşu türünde iOS oyunu ve hem iPhone hem de iPad cihazımıza ücretsiz indirip oynayabiliyoruz.

İnanılmaz yetenekli olan ve hareketleriyle bizi güldüren rakunun peşine düşmüş çok sayıda kötü karakterin amaçlarına ulaşmasına engel olmaya çalıştığımız oyunda farklı oyun seçenekleri sıradanlığı ortadan kaldırıyor. Rakunun tüm yeteneklerini sergileyebildiği sınırsız modunun haricinde noel babalar, motosiklet çeteleri, polisler ve daha nice yakalamak için can atan karakterle mücadelesinde yardımcı olduğumuz hikaye modu seçenekler arasında. Sınırsız modda tamamlamamız gereken 50 özel bölüm bulunurken, hikaye modunda farklı mekanlarda geçen 30 bölüm karşımıza çıkıyor.

Oyunun kontrol sistemi ise benzerleriyle aynı. Durmadan koşan rakunu sağa sol yönlendirmek, engellerden atlatmak için ilgili yöne kaydırma hareketini uyguluyoruz. Oyun alanının aşağısında beliren sınırlı sayıda kullanıma açık güçlendiricileri de karşımıza çıkan kötü karakterleri atlatmak için kullanıyoruz.

YORUMLAR