AdBlock for iOS 1.7 (ios)

AdBlock for iOS

1.7
AdBlock for iOS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AdBlock for iOS, internet üzerinde canınızı sıkan reklamları kaldırarak daha rahat ve hızlı bir internet keyfi çıkarmanızı sağlayan ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

AdBlock for iOS, internet üzerinde güvenli ve kolay bir şekilde sörf yaparken canınızı sıkan reklamları engelleyen ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

iOS cihazlar üzerindeki Safari, herhangi bir 3.parti programı çalıştırmamaktadır. Bu nedenle internet üzerinde karşılaşacağınız reklam ve afişleri engelleme şansınız kalmamaktadır. AdBlock for iOS uygulaması ile daha güvenli ve daha hızlı internet keyif yaparken, aynı zamanda can sıkıcı reklamları hiçbir şekilde görmezsiniz.

İnternet sitelerinin daha hızlı yüklenmesini de sağlayan AdBlock for iOS, istediğiniz siteleri yer imi olarak kolayca eklemenizi de sağlamaktadır.

AdBlock ile engelleyebileceğiniz reklam türleri:

  • Açılan pencere reklamları
  • Afiş reklamları
  • Zil sesleri için üyelik reklamları
  • Tabaka reklamları
  • YouTube video reklamları

Sizde iPhone ve iPad'leriniz ile internet üzerinde keyifle gezinti yaparken karşınıza çıkan bunaltıcı reklamlardan sıkıldıysanız, AdBlock for iOS uygulamasını ücretsiz olarak indirerek bu  reklamlardan hemen kurtulabilirsiniz.