Adım Adım Uyku

Adım Adım Uyku
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adım Adım Uyku uygulamasını iPhone ve iPad'lerinizde kullanarak çocuğunuz kolayca uykuya dalmasını sağlayabilirsiniz.

Adım Adım Uyku uygulaması, çocuk sahibi olan iPhone ve iPad kullanıcılarının göz atmadan geçmemeleri gereken ninni uygulamaları arasında yer alıyor ve tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Oldukça sade bir arayüzle birlikte sunulan ve yüklenir yüklenmez hemen kullanmaya başlayabileceğiniz uygulama, rahatlamakta ve uyumakta zorlanan bir çocuğunuz varsa kesinlikle işinizi görecektir.

Toplamda 10 adet ninni barındıran bu uyku uygulaması, yetişkinlerden ziyade çocuklar için hazırlanmış ve içerisindeki ninniler Aylim Aslım tarafından seslendiriliyor. En sevimli, rahatlatıcı ve melodik ninnilerin seçilmiş olması sayesinde hem çocuğunuz bu popüler ninnilerden mahrum kalmıyor hem de bir an önce enerjisini toplamak üzere uykusuna dalabiliyor.

Uygulamada yer alan bir diğer özellik ise kesinlikle hoşunuza gidecek. Ninnilerde çocuğunuzun adının geçmesine izin veren uygulama, bu işlem için onun ismini seçmenizi gerektiriyor ve seçimden sonra ninnilerde çocuğunuz kendi adını duyabiliyor. Fakat tüm isimler bu uygulamada yer almadığı için geliştiricilere uygulama içerisinden ulaşarak çocuğunuzun isminin eklenmesini de sağlayabiliyorsunuz.

Çalışırken internet bağlantısı gerektirmeyen ve sorunsuz bir şekilde sistem kaynaklarını kullanan Adım Adım Uyku, böylelikle cihazınızın performansı, internet kotanız yahut bataryanız üzerinde aşırı etkilere sahip olmadan işlevlerinden faydalanmanıza izin veriyor.

Çocuğunu uyutmakta zorlanan ebeveynlerin iOS cihazlarında denemeden geçmemeleri gereken uyku uygulamalarından birisi olduğuna inanıyorum.

YORUMLAR