Alphabear

Alphabear
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    24

  • Üretici

    Spry Fox LLC

Alphabear ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan harfleri kullanarak kelimeleri keşfedebilir ve koleksiyon ayıcıklarını toplayabilirsiniz.

Alphabear, iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış eğlenceli bulmaca oyunları arasında yer alıyor ve ücretsiz olarak puzzle oyunlarına meraklı olanlara sunuluyor. Oldukça güzel bir arayüze, ayrıca sorunsuzca çalışan bir yapıya sahip olan uygulama, bir an bile sıkılmadan kelime oyunları oynamanıza yardımcı olacak ancak İngilizce olduğunu ve bu nedenle İngilizce kelime bilgisi gerektirdiğini aklınızdan çıkarmayın.

Oyunda yer alan bölümlerde bize verilen renkli harfleri kullanarak olabildiğince çok sayıda kelime oluşturmamız gerekiyor ve harfleri tükettiğimiz zaman tüketilen harflerin yerine sevimli ayıcıklar yerleşiyorlar. Bu ayıcıklar bir süre sonra ekranı kaplıyorlar ve eldeki harflerle daha fazla kelime yaratmak mümkün olmuyor ve bölüm sonlanıyor. Bölüm sonunda aldığınız puana göre hem daha fazla sayıda ayıcık açabiliyor hem de yüksek skorlu oyuncular arasına girebiliyorsunuz.

Bölümleri geçerken en yüksek puanı almaya çalışmak ana hedefimiz ancak oyunda yer alan yüzlerce farklı ayıcığı toplamak oyuncuları tarafından daha da önemli bir hedef olarak görülüyor. Dolayısıyla siz de oynarken elinizden geldiğince çok sayıda farklı tipe sahip ayıcığı açmaya çalışacaksınız.

Oyunun grafik öğelerinin pastel tonlarda hazırlanmış olması sayesinde hiç bir zorluk çekmeden ekrana uzun saatler bile bakmak mümkün. Ses öğelerinin genel olarak sevimli bir şekilde hazırlanmış olması sayesinde İngilizce öğrenmesini istediğiniz çocuklarınız için de eğlendirici bir öğrenim metodu olabileceğini düşünüyorum.

Yeni bir İngilizce bulmaca oyunu arayanların kesinlikle denemeden geçmemeleri gereken keyifli oyunlar arasında yer alıyor.

YORUMLAR