Anomaly Korea

Anomaly Korea
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Anomaly Korea, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz gelişmiş bir strateji oyunudur.

Uzaylı robotlar geri döndüler ve bu kez hedefleri Kore'yi tam anlamıyla ele geçirmek. Sizin görevinizse zırhlı araçlardan ve askerlerden oluşan takımınızı toplayarak savaş alanında düşmanı bozguna uğratmak ve Kore'yi düşman istilasından kurtararak insan ırkının devamlılığını sağlamak. Düşmana saldırmadan önce elinizde bulunan saldırı gücünü en iyi şekilde hesaplamalı ve saldırılarınızı oluşturacağınız taktikler doğrultusunda yapmalısınız.

Sıradan kule savunma oyunlarını oynamış olan mobil oyuncuları bu kez çok daha farklı bir format bekliyor. iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz Anomaly Korea'da şehri istila eden ve sokaklara kendi savunma birimlerini yerleştirmiş olan uzaylıları bozguna uğratabilmek için kuleleri yok etmeye çalışacağız. Sizin anlayacağınız bu bir kule ile savunma oyunu değil kule saldırı veya yok etme oyunu.

Farklı oynanışıyla birçok ödüle layık görülen Anomaly Korea, aynı zamanda sahip olduğu mükemmel grafikleri ve ses efektleriyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Yüksek kaliteli grafikleri kullanıcılara bir mobil oyundan çok daha fazlasını sunan oyun, strateji oyunlarını seven tüm kullanıcıların mutlaka oynaması gereken oyunlar arasında yer alıyor.

Elinizde bulunan askerleri, zırhlı araçları, mühümmatı ve parayı en iyi şekilde değerlendirerek düşman kuvvetlerini geldiği yere, yani uzayın derinliklerine göndermek tamamen sizin elinizde. Oyun içerisinde yer alan stratejik harita sayesinde saldırı planınızı yapın ve uzaylı makineleri sıradan yok ederek görevlerinizi bir bir yerine getirin.

Anomaly Korea Özellikleri:

  • 12 taktiksel bölüm
  • Yeni üniteler ve düşmanlar
  • Yeteneklerinizi test edebileceğiniz oyun modu
  • Etkileyici grafikler ve mükemmel ses efektleri
  • En iyi Android cihazlar için optimize edilmiştir

YORUMLAR