ao

ao
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ao, iPhone ve iPad cihazlarımıza indirebileceğimiz bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor.

ao, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda reflekslerimizi, el ve göz koordinasyonumuzu zorlayacak türden bir deneyim yaşıyoruz. Oyunayanları sinir eden ve sürekli oynayarak kazanma arzusu yaratan başka bir oyunla karşı karşıyayız!

Hemen oyuna geçiyor ve nasıl bir şey olduğuna bakıyoruz. Açıkçası arayüz olarak çok etkileyici ve ihtişamlı olduğunu söyleyemeyeceğim. Sade ve minimal bir yapı üzerine kurulmuş. Zaten oyunun zorluğunu gördükten sonra grafiklere dikkat edecek halimiz kalmıyor. Oyundaki yegane amacımız ekranın merkezide dönen daireye kontolümüze verilen küçük topları yapıştırmak. Bunu yapmak pek de kolay olmuyor çünkü topların asla ve asla temas etmemeleri gerekiyor. Temas etmeleri halinde oyuna tekrar başlamak zorunda kalıyoruz.

Oyunda tam tamına 175 farklı bölüm bulunuyor. Beceri oyunlarında görmeye alıştığımız giderek artan zorluk seviyesi bu oyunda da aynen devam ettiriliyor. İlk birkaç bölümde oyundaki amacımızn ne olduğuna ve oyunun nasıl işlediğine alışmaya çalışıyoruz. Sonraki bölümlerde ise iş reflekslere düşüyor.

Eğer siz de reflekslere ve becerilere dayalı oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız ao'yu denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR