Army Men Strike 2.49.0 (ios)

Army Men Strike

Army Men Strike
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil cihazınızda masa savaşları yapabilirsiniz.

Strateji oyunları arasında bulunan Army Men Strike, Android ve İOS platformunda oldukça geniş bir kitle tarafından keyifle oynanıyor.

Masa savaşları yapacağımız oyunda, bir çocuğun odasında kendi karargahımızı kuracak ve birbirinden farklı oyuncular ile karşı karşıya geleceğiz. Oyun içerisinde tankılar, topçular ve piyadeler ile rakip oyuncuların karargahlarına dalacak ve onları etkisiz hale getirmeye çalışacağız.

Grafikleri bakımından oldukça kaliteli görünen oyunda, gerçek zamanlı olarak gerçek oyuncular ile karşı karşıya gelecek ve yaptığımız taktikler ile savaşlardan ya yenilgi ya da galibiyet ile ayrılacağız. Stratejinin ve ileri görüşlülüğün önemli olduğu oyunda, rakibimizin taktiklerini tahmin edecek ve ona göre stratejiler oluşturacağız.

Ses efektleri ile desteklenen oyun, aksiyonu ve eğlenceyi bir arada oyunculara sunuyor. Kusursuz bir içeriğe sahip olan yapım, görsel efektleri ile de oyunculardan tam puan alacak gibi görünüyor. Android platformunda 4.4 gibi bir incelemeye sahip olan yapım, tüm platformlarda ücretsiz olarak oynanıyor.

YORUMLAR