Bad Hotel

Bad Hotel
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    23

  • Üretici

    Lucky Frame

Bad Hotel, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz müzikal bir kule defansı oyunudur.

Bad Hotel, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde oynayabilecekleri müzikal bir kule defansı oyunudur.

Kule defansı oyunlarının sıradanlığını, sanat eseri müziklerle birleştirerek farklı bir boyuta taşıyan oyunda bir yandan mermi seslerini duyarken bir yandan da çalan müziklerle kendinizden geçeceksiniz.

Oyunda amacınız Tarnation Tadstock'ın topraklarında bir otel kurmaya çalışmak ama Tadstock bu durumdan hiç memnun değil ve vahşi hayvanlardan oluşan ordusunu sizin üzerinize salıyor.

 

Bu noktada sizin yapabileceğiniz tek şey bir yandan otelinizi inşaa etmeye çalışırken diğer bir yandan da kuracağınız savunma kuleleriyle otelinizi korumaya çalışmak. Eğer başarılı olmak istiyorsanız akıllıca davranmalı ve en kısa sürede otel inşatını tamamlamalısınız.

Oyunu oynarken vereceğiniz kararlar ve yapacağınız hamleler sürekli olarak çalan müzikleri değiştirerek sizin çok daha farklı bir ruh haline bürünmenizi sağlayacak. Yani Bad Hotel'de hem oyuncu hem de müzisyen siz olacaksınız.

Oldukça farklı ve sıradışı bir kule defansı oyunu olan Bad Hotel'i mutlaka denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR