BaldBooth 3.5.1 (ios)

BaldBooth

BaldBooth
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    286

  • Üretici

    PiVi & Co

BaldBooth ile fotoğraflarınızı kelleştirebilirsiniz

Eğer birgün saçlarınız döküldüğünde nasıl bir görünüme sahip olacağınızı merak ediyorsanız BaldBooth hoşunuza gidecek eğlenceli bir kelleştirme ve saç kesme uygulamasıdır.

BaldBooth aslında fotoğraflarınıza normalde karışık işlemlerle uygulanan değişiklikleri oldukça pratik hale getiren bir resim editorüdür. Program birkaç dokunuş sonucu resimlerdeki saçları yoketmenize imkan tanıyan kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Bu arayüz sayesinde telefonunuzun ya da tabletinizin galerisinden fotoğraflar seçerek fotoğraflarıdaki kişileri kel hale getirebilirsiniz. Uygulama ayrıca mobil cihazınızın kamerası ile uygulamaya özel fotoğraflar çekmenize de izin verir.

BaldBooth sayesinde küçük şakalar hazırlayabilirsiniz. Uygulamanın sahip olduğu yüz tanıma sistemi fotoğraflardaki yüzleri otomatik olarak algılar. Otomatik tanımlamanın mümkün olmadığı durumlarda ise kullanıcının el ile ayarlamasına imkan veren uygulama daha sağlıklı sonuçlar elde etmeniz için olanak sağlar. BaldBooth ile hazırladığınız kelleştirilmiş fotoğrafları uygulamanın ana ekranında listelenmiş olarak bulabilirsiniz. Ayrıca bu çalışmaları cihazınıza kaydedebilir ve Faecbook, Twitter gibi sosyal medya kanalları üzerinden paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR