Battle Run 1.2.1 (ios)

Battle Run

Battle Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle Run, arkadaşlarınız birlikte eğlenceli vakit geçirebileceğiniz harika bir iOS uygulaması.

Battle Run, eğlenceli ve komik minik karakterleri kontrol ettiğiniz ve koşarak rakiplerinizden önce bitiş çizgisine ulaşmaya çalıştığınız müthiş ve eğlenceli bir iOS uygulamasıdır.

Arkadaşlarınız ile birlikte savaşırken aynı zamanda çok eğleniceğiniz bu oyunda, karakterinize birbirinden ilginç silahlar alabilirsiniz. Yarış içerisinde sizi geçmeye çalışan oyunculara silahlar yardımıyla zarar vererek geride kalmalarını sağlamalasınız. Ayrıca geride kaldığınızı düşünürseniz hızlandırıcı binekler sayesinde rakiplerinizi yakayalabilirsiniz.

Karakterinize farklı giysiler hatta takım elbise alarak tamamen kişiselleştirebilirsiniz. Oyun içinde yüksek puanlar elde ederek tüm oyuncular sıralamasında üst sıralara çıkmak için oyunda iyice profesyonel olmanız gerekiyor.

Bu heyecanlı ve müthiş oyunu ücretsiz olarak indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İlk yüklediğinizde 3 $ değerindeki 1000 para ve 50 elması uygulama size hediye ediyor. Üstelik uygulamayı oynadığınız platform değil. Android, iOS yada diğer platformların kullanıcıları beraber bu oyun oynayabiliyor.

YORUMLAR