BBTAN

1.2
BBTAN
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BBTAN, popüler brick breaker oyunundan esinlenerek hazırlanmış son derece zevkli bir Android oyunu.

BBTAN, atari oyunlarının oynandığı dönemden günümüze kadar gelmiş hala geçerliliğini koruyan beceri oyunu brick breaker’dan oynanış olarak farklılık göstermese de farklı bir tema üzerine kurulduğundan ilgi çekici ve iOS platformunda da ücretsiz olarak karşımızda.

iPhone ve iPad’imizde oynayabildiğimiz brick breaker benzeri oyunda garip görünümlü bir karakterin kontrolünü sağlıyoruz. Amacımız topu renkli ve üzerlerinde rakamların bulunduğu kutucukları (tuğlaları ifade ediyormuş) vurmak. Kutucukları kaç atışta vuracağımız üzerlerindeki rakamlardan anlaşılıyor. Bu noktada çok basit bir oyun gibi gelebilir. Çünkü tek yaptığımız topu kutucuğun olduğu yöne çevirmek ve vurmak. Lakin her atışımızda yukarıdan yeni bir kutucuk sırası iniyor ve yeterince dikkatli olmazsak yanlış kutucuğu vurup tablonun kısa zamanda kutucuklarla dolmasını sağlayabiliyoruz. Hem dikkat hem de çabukluk isteyen bir oyun olarak özetletmek mümkün.

Sadece tek başımıza oynayabildiğimiz puan odaklı beceri oyununda üstün performansımız neticesinde alabildiğimiz tek şey farklı toplar. Farklı renkte 30’dan fazla top bulunuyor.

YORUMLAR