Beşiktaş Belediyesi 2.2 (ios)

Beşiktaş Belediyesi

2.2
Beşiktaş Belediyesi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    36

  • Üretici

    Efor Bilişim

Beşiktaş Belediyesi uygulaması ile belediyeniz ile daha hızlı iletişime geçebilirsiniz

Beşiktaş Belediyesi, Beşiktaş Belediyesi sınırlarında yaşayan vatandaşlarımıza belediyeleri ile daha kolay ve hızlı bir şekilde iletişim kurma, yararlı ve hayatı kolaylaştıran bilgilere ulaşma, Beşiktaş Belediyesi tarafından yayınlanan haberlere ve etkinlik duyurularına ulaşma imkanı veren oldukça kullanışlı bir mobil belediye uygulamasıdır.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Beşiktaş Belediyesi uygulaması vatandaşın yönetime aktif katılım yapabilmesini sağlamak ve daha şeffaf bir yönetim sunabilmek amacıyla tasarlanmıştır. Uygulamada bu iş için geliştirilmiş farklı modüller yer alıyor. Bu modüller şunlardır:

Başkan:

Bu modül sayesinde vatandaşlar belediye başkanlarına doğrudan mesaj gönderebilmekteler ve belediye başkanı tarafından yayınlanan mesajları takip edebilmekteler.

Mobil Denetim:

Eğer belediye hizmetleri ile ilgili olarak herhangi bir istek veya şikayetiniz varsa bu modülü kullanabilirsiniz ve istek ve şikayetlerinizi belediyeye iletebilirsiniz. Ayrıca Mobil Denetim modülü vatandaşlara bu istek ve şikayetlerini tüm kullanıcılarla ve Twitter hasapları aracılığıyla paylaşma imkanı da veriyor.

E-Belediye:

Bu modül sayesinde belediyeye uğramadan sicil sorgulama ve vergi ödeme gibi rutin işlemleri iPhone veya iPad'inizi kullanarak kolayca gerçekleştirebilirsiniz

Etkinlikler:

Beşiktaş Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliklerin tarihlerini ve içeriklerini bu modülü kullanarak öğrenebilirsiniz

E-Rehber:

E-Rehber vatandaşlara Beşiktaş Belediyesi sınırları içerisindeki önemli kurum ve kuruluşların harita bilgilerini, acil durumlarda ulaşılabilecek telefon numaralarını ve adreslerini sunmaktadır.

Foto Galeri:

Beşiktaş Belediyesi tarfından düzenlenen etkinliklerin görüntülerine bu bölümden ulaşabilirsiniz

YORUMLAR