Beykoz Belediyesi 2.0.7 (ios)

Beykoz Belediyesi

Beykoz Belediyesi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    10

  • Üretici

    Mobilion

Beykoz Belediyesi uygulaması kullanışlı bir mobil belediye uygulamasıdır

Beykoz Belediyesi eğer Beykoz belediye sınırları içerisinde yaşıyorsanız size hayatınızı kolaylaştıracak bilgiler sunacak olan ve kullanışlı özelliklere sahip olan bir mobil belediye uygulamasıdır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek kullanabileceğiniz Beykoz Belediyesi uygulaması vatandaşlarımızın karşılaştıkları sorunları belediyeye bildirebilmesi ve önerilerini iletebilmesi için bir köprü görevi görmektedir. Uygulamayı kullanarak şikayet ve önerilerinizi fotoğraf ve konum bilgileriyle birlikte belediyeye iletebiliyorsunuz.

Beykoz Belediyesi uygulaması önemli işlemleri belediyeye uğramadan gerçekleştirebilmenize de imkan tanımakta. Uygulamayı kullanarak borç sorgulama ve borç ödeme işlemlerini gerçekleştirebilir ve zamandan kazanabilirsiniz.

Beykoz Belediyesi uygulaması acil durumlarda size oldukça yardımcı olmaktadır. Uygulama içerisindeki e-rehber özelliği sayesinde nöbetçi eczaneler, hastaneler, muhtarlıklar ve ibadethalener gibi kurum ve kuruluşların iletişim bilgilerine ulaşabilmektesiniz.

Beykoz Belediyesi uygulaması Beykoz Belediyesi tarafından yayınlanan haberleri ve düzenlenecek olan etkinlikleri de takip etmenize imkan tanıyor.

YORUMLAR