BlastBall GO

BlastBall GO
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BlastBall GO, iPhone ve iPad sahiplerinin ücretsiz indirip oynayabileceği keyifli bir bulmaca oyunu.

BlastBall GO, daha önceden BlastBall MAX olarak tanınan popüler bulmaca oyununa ek olarak değiştirilip geliştirilerek hazırlanan yeni ve eğlenceli bir iOS bulmaca oyunu.

Bulmaca oyunları oynamaktan keyif alan iPhone ve iPad sahiplerinin ücretsiz olarak indirip deneyebileceği bu oyunda, oyunun kendine özel mekanikleri bulunuyor. Diğer bulmaca oyunlarından sıyrılan BlastBall GO'da amacınız oyun tahtası üzerindeki 2 farklı renkli toplardan aynı renk olanları yan yana getirmek. Ne kadar aynı renkli topu bir araya getirirseniz, o kadar çok başarılı oluyorsunuz.

Oyun başarılı oldukça kazandığınız puanın katsayısı artıyor ve böylece basit hamlelerden bile çok fazla puan kazanabiliyor hale geliyorsunuz.

Beyin jimnastiği ya da zehin egzersizi yapmak için bile oynayabileceğiniz oyunda size farklı görevler veriliyor ve bu görevleri 25 hamlede gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Oyuna ilk girdiğinizde bir süre zorlanabilirsiniz fakat alıştıktan sonra yavaş yavaş ustası olacağınıza eminim. iOS mobil cihaz kullanıcılarının kesinlikle denemesi gereken ücretsiz bir bulmaca oyunu olduğunu düşünüyorum.

BlastBall GO Tanıtım Videosu:

YORUMLAR