Bloks

1.1
Bloks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bloks tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz sade tasarımlı bir eşleştirme oyunu.

Son dönemlerde popüler olan oyunları şöyle bir gözden geçirdiğimizde bu oyunlarda genel olarak sade bir atmosfer altında sunulan basit görevlerin yer aldığını görüyoruz. Hakikaten de birçok kullanıcı oynanış olarak basit, fakat yapı itibariyle akıcı ve dinamik oyunlar oynamaktan keyif alıyor. Üreticiler de bunu göz önünde bulundurarak ilgi çekici yapımlara imza atıyorlar. Bloks da bu yapımlardan bir tanesi.

Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu oyun sade bir tasarım üzerine kurulu olmasına rağmen oyunseverleri eğlendirmesini iyi biliyor. Akıcı bir bulmaca oyunu olan Bloks'ta aynı renkli kutuları yan yana getirmeye çalışıyoruz. Klasik eşleştirme oyunlarına benzer bir yapıya sahip olan Bloks'ta bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız güçlendiriciler ve bonuslar mevcut. Bunları toplayarak bölümler esnasında avantaj elde edebiliyor ve bu sayede daha yüksek puanlar toplayabiliyoruz.

Oyunun öne çıkan özellikleri arasında;

  • Dünya çapındaki oyuncuların skorlarından oluşan tablolar
  • Sade grafikler ve akıcı oyun yapısı
  • Güçlendiriciler ve bonuslar
  • Farklı oyun modları bulunuyor.

Genel olarak Bloks başarılı bir bulmaca oyunu. Kısa molalarınızda veya seyahatleriniz esnasında vakit geçirebileceğiniz çerezlik bir oyun arıyorsanız Bloks tam size göre.