Bottle Empire

Bottle Empire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Masaüstü oyunlara özlem duyanlar için hazırlanmış harika bir oyun olan Bottle Empire iOS cihazları için ücretsiz.

Mobil cihazınız üzerinden masaüstü oyunlarından aldığınız keyfe ulaşmak istiyorsanız Bottle Empire size bu deneyimi oldukça yakın bir şekilde sunabilecek bir örnek. İçki ve kumarhane imparatorluğu kurmaya çalıştığınız bir 1920'li yıllar Amerika'sını konu alan oyunda o dönem her ikisi devlet tarafından yasaklanınca mafya tekelinde devam eden bir iş modeli olmuştu.

Oyunda en büyük düşmanlarınız sizden haraç kesmeye veya işletmenizi kapatmaya niyetli mafya örgütleri. İçki dünyasının kralı olmak için olası tehlikelerden sıvışabilmeniz gerekiyor. Normalde bileğinize kuvvet ve zarınıza kısmet olabilecek bir masaüstü oyununa benzer bir hava yaratabilmek için en azından zar atma olayı ihmal edilmemiş.

Farklı şehirler arasında gezmiş olduğunuz bu oyunda hem tuzaklarla karşılaşıyorsunuz hem de ganimetler ele geçirebiliyorsunuz. Şans faktörünün önemli olduğu bu oyunda doğru zar ile daha da güç kazanıp yeni özellikleri açmanız ve daha fazla işçi çalıştırmanız mümkün olacak. Oyuna asıl renk katan bir başka unsur da içerisinde barındırdığı Bottle Empire. Bunun sayesinde tekdüze olmaktan kopan oynanış size yepyeni fikirler sunan eğlenceli bir aktivite vaadediyor.

iPhone ve iPad cihazlarınızdan tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bu oyuna arkadaşlarınızı da davet edip eğlencenize eğlence katabilirsiniz.

YORUMLAR