Brain Dots 1.2.0 (ios)

Brain Dots

Brain Dots
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Brain Dots oyunu sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak yaratıcı bir şekilde bulmacalarınızı çözebiliyorsunuz.

Brain Dots oyunu, iPhone ve iPad kullanıcılarının oldukça keyifli bir şekilde vakit geçirmelerine yardımcı olacak bulmaca oyunları arasında yer alıyor ve pek çok diğer bulmaca oyununa göre biraz daha yaratıcılığı kullanma temelli olduğu için bilhassa çocuğunun zihnini çalıştırmak isteyen ailelerin de dikkatini çekecektir. Lakin oyunun sadece çocuklar değil aynı zamanda yetişkinler için hazırlandığını da gözden kaçırmayın.

Oyundaki temel amacımız, bize verilen farklı renkteki iki küreyi birbirine değdirmek. Bunu yapmak için bize verilen kalemleri kullanıyoruz ve kalemlerle ekran üzerinde çizdiğimiz şekiller, topların birbirlerine değmeleri için gereken yolları oluşturuyorlar. Her ne kadar ilk bölümlerde bu işi yapmak oldukça kolay olsa da, yüzlerce bölüm içerisinde ilerledikçe daha zorlu puzzlelar ile karşılaştığımız da belirtmek gerek. Yeni bölümlerle birlikte hazırlanmış onlarca kalem seçeneği içerisinden yenilerini açmak da mümkün hale geliyor.

Brain Dots'un grafikleri ve sesleri oldukça minimal bir tarz kullanılarak hazırlandığı için oyununuz esnasında dikkatinizi dağıtacak noktalarla karşılaşmanız da pek mümkün değil. Böylelikle sadece karşınıza çıkan bulmacaya odaklanabiliyor ve en optimum çözümü bulmak için vaktinizi harcayabiliyorsunuz.

Bölüm bitimlerimde o bölümü nasıl geçtiğinize dair bir video yahut ekran görüntüsü de yakalayabiliyor, böylece dostlarınıza ne kadar yaratıcı olduğunuzu gösterebiliyorsunuz. Dolayısıyla oyunun her zaman tatlı bir rekabeti de içerisinde barındırdığını belirtmek gerekiyor. Yeni bir puzzle oyunu arayanların kesinlikle denemeden geçmemeleri gerekenler arasında yer aldığını düşünüyorum.

YORUMLAR