Bubble Mania 1.6.1 (ios)

Bubble Mania

Bubble Mania
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bubble Mania eğlenceli bir balon patlatma oyunudur

Bubble Mania bize iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerimizde bolca eğlence sunan ve ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir balon patlatma oyunudur.

Klasik balon patlatma oyunlarının eğlencesini mobil cihazlarımıza taşıyan oyunda bütün olaylar kötü kalpli bir büyücünün sevimli bebek hayvancıkları kaçırmasıyla başlıyor. Biz oyunda bu kötü kalpli büyücünün peşine düşerek bebek hayvancıkları kurtarmaya çalışırken yolumuza çıkan balonları patlatarak yolumuzu açmalı ve kötü kalpli büyücüye ulaşmalıyız. Bu iş için düzgün bir şekilde hedef almalı, balonları doğru yere fırlatarak onları patlatmalıyız. Balonları patlatmak için aynı renge sahip 2 balonu birleştirmemiz gerekmekte.

Bubble Mania renkli ve canlı grafikleri, hızlı ve akıcı oynanıyla oyun severlere büyük keyif vermekte. Yüzlerce bölümün yer aldığı oyun uzun süreli bir eğlence sunuyor. Oyunda kimi bölümlerde önümüze çıkan engeller bizi farklı stratejiler geliştirmeye itiyor ve oyuna mücadele katıyor. Bu zorlu mücadeleleri bize geçici güçlendirmeler sağlayan bonuslarla aşabilmekteyiz.

Bubble Mania dokunmatik kontrollerle kolay bir şekilde oynanabilmekte. Oyun yediden yetmişe her yaştan kullanıcıya hitap etmekte.

YORUMLAR