Buca Belediyesi

Buca Belediyesi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    38

  • ÜRETİCİ

    Universal Kent Bilgi Tekn.

iOS cihazlarınız için Buca Belediyesi resmi mobil uygulaması.

Teknolojiye ayak uydurmak ve vatandaşlara daha hızlı ve iyi hizmet sunabilmek adına mobil uygulama çıkaran belediyelerden birisi de İzmir'in Buca ilçe belediyesi. Hoş bir dizayna ve kolay kullanılması için dizayn edilmiş bir arayüze sahip olan uygulama ile aradığınız herşeyi kolayca bulabileceksiniz.

Uygulamayı indirdiğinizde ana ekranında Başkan, Basın Odası, Etkinlikler, E-belediye, Kent Rehberi ve Çağrı Merkezi olmak üzere altı adet sekme göreceksiniz. Bu sekmelerin işlevlerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

Başkan: Başkan sekmesinde belediye başkanıyla ilgili detaylı bilgiler ve galeri var, ayrıca başkana mesaj gönderme şansına da sahipsiniz.

Basın Odası: Güncel haberler, kent konseyi, fotoğraf albümü ve duyurular olmak üzere dört sekmeden istediğinizi seçebilirsiniz.

Etkinlikler: Belediyenin düzenlediği etkinlikler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

E-belediye: İstek ve şikayetleriniz iletebilir, borç sorgulayabilir, telefon rehberine bakabilir ve nikah sorgulayabilirsiniz.

Kent Rehberi: Buca hakkında bilgiler edinebilir, tarihçesini öğrenebilir ve tarihi yerlerine gözatabilirsiniz.

Çağrı Merkezi: Direk olarak çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Siz de Buca'da oturuyor ve ilçenizi daha yakından tanımak istiyorsanız, bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR