Caliber

Caliber
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Caliber, iş yaşantımızda kullanabileceğimiz pratik ve kapsamlı bir mesajlaşma uygulaması.

Caliber, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz, ücretsiz bir mesajlaşma uygulaması olarak dikkat çekiyor. Tamamen profesyonellere yönelik hazırlanmış olan bu uygulama sayesinde iş arkadaşlarımızla çok hızlı ve zahmetsiz bir şekilde iletişim kurabiliyoruz.

Uygulama her ne kadar profesyonel kullanım için tasarlanmış olsa da, özel yaşantımızda da rahatlıkla kullanabileceğimiz özelliklere sahip. Sadece iş arkadaşlarımızla değil, dostlarımızla, yakınlarımızla ve ailemizle sohbet etmek için de Caliber'ı kullanabiliyoruz.

Caliber, LinkedIn hesabımız üzerinde bulunan kişileri otomatik olarak senkronize ediyor ve her birini anında mesaj gönderebileceğimiz şekilde hazır tutuyor. Bu sayede iş arkadaşımıza herhangi bir mesaj iletmek istediğimizde karmaşık işlemler yapmadan, sadece tek tık ile bu isteğimizi gerçekleştirebiliyoruz.

Uygulamanın en güzel yanlarından bir diğeri ise kullanıcılar spam mesajlarla meşgul etmemesi. Olup bitenleri biriktirip bir özet halinde sunduğu için kullanıcıları sıkboğaz etmiyor. Kullanıcıların mesleki yetenekleri, ilgi alanları, konumları ve sosyal kimlikleri de uygulama içerisinde sunulan detaylar arasında. Aslında Caliber, LinkedIn'in biraz daha seyreltilmiş, haberleşme üzerine kurulmuş bir versiyonu gibi çalışıyor.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerlediğini söyleyebiliriz. Eğer siz de profesyonel yaşantınızda kullanabileceğiniz bir mesajlaşma uygulaması arıyorsanız Caliber'ı denemenizi tavsiye ediyorum.