Capital 1.1 (ios)

Capital

1.1
Capital
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Capital uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızdan iş dünyasına dair tüm gelişmeleri öğrenebiliyorsunuz.

Capital uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının iş dünyasını daha yakından ve daha sıkı bir şekilde takip etmek için kullanabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve basılı bir yayın olan Capital dergisini mobil cihazlarımıza getiriyor. Ancak uygulamanın kendisinin ücretsiz olmasına rağmen uygulama içindeki dergilerin aboneliğinin uygulama içi satın alma seçenekleriyle sağlandığını da belirtmek gerek.

Abone olduğunuz sayıların oldukça kolay bir şekilde iOS cihazlara indirilmesi ve okunabilirliklerinin yüksek olması sayesinde kullanırken herhangi bir zorluk çekeceğinizi sanmıyorum. Her ne kadar dergilerin ilk indirilmeleri esnasında aktif bir internet bağlantısı gerekse de, bir defa inen dergileri daha sonra internetiniz olmadan da okuyabiliyorsunuz.

Capital dergisi hem iş hayatındaki kişiler hem de şirketler ve genel ekonomik gidişat üzerine pek çok detaylı makale, çalışma ve liste ortaya koyuyor. Böylece her ay iş hayatında neler gerçekleştiğini ve hem milli hem de küresel yönelimleri incelemek için oldukça fazla fırsatınız oluyor.

Düzenli olarak hazırlanan özel içerikler sayesinde merak edilen pek çok konuya dair her sene bilgi edinmek de mümkün hale geliyor. Bilhassa en özet şekilde ihtiyaç duyulacak piyasa bilgilerini öğrenmek isteyenlerin göz atabileceklerini düşünüyorum.

iPhone ve iPad kullanıcılarının cihazlarında bulundurmaktan keyif alacakları bir uygulama olduğunu düşünüyorum.

YORUMLAR