Cars: Fast as Lightning

Cars: Fast as Lightning
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cars: Fast as Lightning farklı oyun türlerini eğlenceli bir şekilde birleştiren bir mobil yarış oyunudur

Cars: Fast as Lightning eğer Disney-Pixar'ın Arabalar adlı animasyon filmlerini seviyorsanız kaçırmamanız gereken eğlenceli bir mobil yarış oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Arabalar: Şimşek Hızı'nda bir yarış oyunundan çok daha fazlasını bulacaksınız. Oyunda Radyatör Kasabası'nı kendi elimizle inşa ederek Şimşek McQueen ve Mater tarafından düzenlenen yarış şenliğine konuk oluyoruz. Radyatör Kasabası'na etkileşime girebileceğimiz binaları inşa ettikten sonra yarışlara katılıyoruz ve yeteneklerimizi konuşturabiliyoruz.

Cars: Fast as Lightning'de yer alan yarışlar bolca aksiyon içeriyor. Bu yarışlarda nitromuzu kullanarak rampalardan uçabiliyoruz ve havada taklalar atabiliyoruz. Rakiplerimizle yarışırken bir yandan yolumuz üzerindeki engellere de dikkat etmemiz gerekiyor. Cars: Fast as Lightning'de dilerseniz kendi yarış pistlerinizi de yaratabilirsiniz. Oyun içinde yer alan harita editörü sayesinde yarış pistleri kolay bir şekilde tasarlanabilmekte. 

Cars: Fast as Lightning görsel olarak oldukça tatmin edici bir mobil oyun. Oyundaki araba ve çevre modellemeleri yüksek kaliteye sahip. Cars: Fast as Lightning'de Arabalar filmlerinden tanıyabileceğiniz favori kahramanlarınız ile yarışabilmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

YORUMLAR