Castle Crush 2.5.0 (ios)

Castle Crush

Castle Crush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Castle Crush, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Castle Crush, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur. Gerçek zamanlı mücadelelerin yer aldığı oyunda kendi ordunuzu kuruyor ve arkadaşlarınızla mücadele ediyorsunuz.

Dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla mücadele edebileceğiniz bir strateji oyunu olan Castle Crush, kendi ordunuzu kurup farklı savaş taktikleri geliştirmeniz gereken bir oyundur. Oyunda başarılı olmak için kart koleksiyonunuzu genişletmelisiniz. Dikkatli olmanız gereken oyunda askerlerinizi sürekli geliştirmeli ve daima güçlü kalmalısınız. Eğer stratejik savaşlardan hoşlanıyorsanız bu oyun tam size göre diyebilirim. Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz oyunda keyifli dakikalar geçirebiliyorsunuz. Oldukça kolay bir oynanışa sahipi olan oyunda kolay kontroller yer alıyor. 40'dan fazla askeri birime sahip olan oyunda zorlu seviyelerin de üstesinden gelmelisiniz.

Castle Crush Özellikleri

  • 40'ı aşkın farklı askeri birim
  • Gelişmiş savaş taktikleri
  • Eğlenceli oyun mekanikleri
  • Farklı seviyeler
  • Gerçek zamanlı savaşlar

Castle Crush oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR