Cave Swing 1.2 (ios)

Cave Swing

1.2
Cave Swing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cave Swing'te mağara duvarlarına çarpmadan mücevherleri toplamaya çalışıyoruz.

Cave Swing, iPhone ve iPad cihazları üzerinde oynayabilecekleri eğlenceli ve zorlu bir beceri oyunu arayışında olan oyunseverlerin gözden kaçırmaması gereken seçeneklerden biri.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz Cave Swing'te mağaralardaki sarkıtlara tutunup salınım hareketi yaparak ilerlemeye çalışıyoruz. Oyundaki temel amacımız ise rastgele serpiştirilmiş olan mücevherleri toplamak ve bu şekilde devam ederek en yüksek skora ulaşmak.

Oyunda kullanılan kontrol mekanizması herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilecek türden. Ekrana basılı tutarak karakterimize salınım yaptırıp ilerlememiz öngörülüyor. Adeta Örümcek Adam oyunu oynuyormuş hissine kapılıyoruz.

Cave Swing'te 9 farklı karakter bulunuyor. Bunları hepsi ne yazık ki açık değil fakat oyunda mücadele ettikçe açabiliyoruz. Oyunda bize eşlik eden güçlendiriciler işimizi kolaylaştıran unsurlar arasında.

Cave Swing genel olarak her yaş grubuna hitap eden bir oyun. Eğer siz de boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz bir oyun arıyorsanız Cave Swing'e mutlaka bakmanızı öneriyoruz.