Caveman Jump 1.0.1 (ios)

Caveman Jump

Caveman Jump
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Caveman Jump, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Caveman Jump, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur. Zıplama oyunu olarak da tanımlayabileceğimiz Caveman Jump gerçekten eğlenceli bir oyun diyebilirim.

İlk olarak bilgisayarlarımıza Icy Tower adıyla adım atan bu zıplama oyunları daha sonra mobil cihazlarımıza da giriş yaptı. Özellikle Doodle Jump herkes tarafından bilinen ve sevilen bir oyun haline geldi.

Caveman Jump da işte bu zıplama oyunlarından bir tanesi. Sonsuz koşu oyunlarında nasıl ki engellere takılmadan gidebildiğiniz kadar uzaklara gidiyorsanız bu oyunda da amacınız zıplayabildiğiniz kadar yükseğe zıplamak.

Canlı ve renkli grafikleri ile de dikkat çeken bir oyun olan Caveman Jump da platformdan platforma atlayarak çıkabildiğiniz kadar yükseklere zıplayarak ilerlemeye çalışıyorsunuz. Fakat bu o kadar basit değil.

Oyunda kahramanımız efsanevi taşların peşinden Pandora'ya kadar gelmiştir. Bu yüzden yukarıya doğru zıplarken aynı zamanda değerli taşları da toplayarak ilerlemeniz gerekiyor. Fakat pek çok engel de sizi bekliyor.

Zehirli kurbağalardan yılanlara kadar çeşitli engellerin de sizi beklediği oyunda ejderhanın yumurtalarını çalabilirseniz ekstra bonuslar da kazanıyorsunuz. Ayrıca değerli taşlar ile zıplama gücünüzü de artırıyorsunuz.

Siz de bu tarz zıplama oyunlarını seviyorsanız Caveman Jump'ı indirip denemelisiniz.

YORUMLAR