Champ Man 16

Champ Man 16
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Champ Man 16, iPhone ve iPad sahibi kullanıcıların ücretsiz olarak oynayabileceği en yeni ve eğlenceli futbol menajerlik oyunlarından bir tanesi.

Champ Man 16, geliştirmiş olduğu Android ve iOS mobil oyunlar ile popüler olan Square Enix firmasının yeni ve oldukça başarılı bulduğum futbol menajerlik oyunu. iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyunda kendi takımınızı seçerek tüm yönetimi ele alıyor ve takımın başarısı için çabalıyorsunuz.

Serinin bir önceki oyununa göre çok daha geliştirilen ve mobil dünyadaki en büyük menajerlik oyunlarından bir tanesi haline getirilen Champ Man 16, aynı zamanda Champ Man 15'e göre daha akıcı ve rahat bir oynanışa sahip.

Tamamen yeni bir objektif sistemi ile birlikte gelen oyunda seçebileceğiniz 25 farklı futbol ligi ve 450 futbol takımı bulunuyor. İstediğiniz herhangi bir takım ya da kendi tuttuğunuz takımı seçerek yolunuza koyulacağınız oyunda takımınızın başarısı için sürekli farklı taktik ve stratejiler denemeniz gerekiyor. Başarılı olduğunuz taktik ve stratejilerin üzerine giderek daha da geliştirebilir ve böylece oynadığınız her lig de sezon sonu kupayı kazanabilirsiniz.

20 sezona kadar oynama imkanı sunan Champ Man 16, menajerlik oyunu oynamayı seven oyunculara iOS mobil cihazlar üzerinde mükemmel bir deneyim sunuyor diyebilirim. Bu tür kaliteli bir oyuna göre çok fazla yüksek boyutlu olmaması ve tamamen ücretsiz olması da oyunun en büyük artıları arasında yer alıyor.

Gerçek bir takımın teknik direktörlüğünü yaparak başarı elde etmeye çalışacağını oyunu iPhone ve iPad'lerinizde hemen oynayabilmek için hemen indirebilirsiniz.

YORUMLAR