Chargies

Chargies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chargies, ilginç ve sevimli karakterleri kullanarak arkadaşlarımıza ilginç mesajlar göndermemizi sağlıyor.

Chargies, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir mesajlaşma uygulaması olarak tanımlanabilir. Fakat bu uygulamayı kesinlikle WhatsApp gibi kapsamlı mesajlaşma uygulamalarıyla karıştırmayın. Ücretsiz olarak sahip olabileceğimiz Chargies, tamamen farklı bir yol izliyor ve ortaya benzersiz bir mesajlaşma deneyimi çıkartıyor.

Uygulamayı indirdiğimiz zaman karşımıza 10 farklı karakter çıkıyor. Kendine özgü karakteristiklere ve duygusal ifadelere sahip olan bu karakterlerin her biri kendi pillerini taşıyorlar. Söz konusu bu piller 24 saat boyunca kullanılmazlarsa bitiyorlar ve karakterler ne yazık ki ölüyor. Pilleri ve dolayısıyla karakterleri canlı tutmanın tek bir yolu var; onları sürekli olarak birilerine göndermek.

Chargies'i indirdikten sonra sürekli olarak arkadaşlarımıza, yakınlarımıza ve ailemize Chargies (karakterlerin adı) göndermemiz gerekiyor. Uygulamanın en iyi yanlarından birisi de bu karakterleri uygulamayı kullanmayan birine dahi gönderebilme şansına sahip olmamız.

Eğer uygulamayı uzun süre kullanmazsa kve Chargies'lerin hepsi ölürse uygulamaya bir daha giremiyoruz. Başarılı ve kendine özgü bir çizgide ilerleyen Chargies, arkadaşlarıyla mesajlaşmanın yaratıcı yollarını arayan herkesin denemesi gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR