Chippin 1.4 (ios)

Chippin

1.4
Chippin
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    84

  • Üretici

    Tanı Pazarlama ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

Chippin mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir alışveriş uygulamasıdır

Chippin alışveriş yaparken bonus kazanmanıza yardımcı olan bir alışveriş uygulaması olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Chippin ile alışveriş yaparken Chippin paraları kazanabiliyorsunuz. Uygulamayı kullanmaya başlarken kendinize bir profil yaratıyorsunuz. Bu profilinizi dilerseniz bilgileri tek tek girerek, dilerseniz Facebook hesabınızın detaylarını paylaşarak daha hızlı bir şekilde yaratabilmektesiniz. Profilinizi yarattıktan sonra da hesabınızla kredi kartınızı eşleştiriyorsunuz ve Chippin ile alışverişe başlayabiliyorsunuz.

Chippin ile yaptığınız alışverişlerde belli bir miktar bonus para kazanmaktasınız. Bu bonus parayı biriktirip sonraki alışverişlerinizde kullanabilir ya da banka hesabınıza nakit olarak aktarabilirsiniz. Chippin'i kullanışlı yapan özellik de uygulamanın bu yönü. Chippin'de dilerseniz arkadaşlarınızla ve ailenizle Chippin paralarınızı paylaşabilirsiniz, benzer şekilde onlar da sizinle Chippin paylaşımı yapabilir.

Chippin'den bonus para kazanabilmek için ödemelerinizi Chippin uygulaması aracılığıyla yapmanız gerekli. Bu iş için uygulama içindeki "Hemen Öde" bölümüne gidip Chippin numaranızı kullanabilmektesiniz.

YORUMLAR