Cinga

Cinga
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cinga, ister tek başınıza ister diğer oyuncular ile birlikte zar atarak şansınızla kazanabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir iOS zar oyunudur.

Cinga, aslında Yahtzee, yada PokerDice olarak da bilinen popüler zar atma oyunlarından bir tanesidir. Türkçe ve İngilizce dil destğine sahip olan oyunu iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Oyunu isterseniz tek başınıza, isterseniz diğer oyuncular ile birlikte oynayabilirsiniz. Oyun ücretsiz olmasına oyun içinde daha fazla çip elde etmek isterseniz, satın alabiliyorsunuz. Boş vakitlerinizi değerlendirmek için oynayabileceğiniz eğlenceli ve basit oyunlardan bir tanesi olan Cinga'da dikkatlice planlar yapmalı ve akıllıca puan toplamalısınız. Aksi taktirde oyunda puan açısından kolayca geri düşebilirsiniz.

Daha önce farklı bir zar atma oyunu oynamadıysanız Cinga ile ilk deneyiminizi yaşayabilirsiniz. Oyunun oynanışı oldukça rahat bu nedenle herhangi bir problem yaşamazsınız. Oyunun grafikleri de yeterli kalitede ve gayet güzel.

Oyun hakkında söylenecek çok fazla özellik bulunmuyor. Basit anlamda zar atarak puan toplamaya çalışacağınız ve biraz da şansa ihtiyaç duyacağınız eğlence oyunu kısacası. iPhone ve iPad sahibiyseniz Cinga'yı ücretsiz indirerek mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR