City Traffic Driving

City Traffic Driving
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

City Traffic Driving, kendinizi gerçekten şehirde araba sürerek geziyormuş gibi hissetmenizi sağlayan heyecanlı ve ücretsiz bir iOS araba simülasyonu.

City Traffic Driving, gerçekçi araba sürme keyfini Android telefon ve tabletlerinize taşıyan ücretsiz ve eğlenceli bir Android araba simülasyonu. Birbirinden güzel, şık ve lüks arabalara binip şehir içinde turlayacağınız oyunda amacınız olmamasına rağmen bazı dikkat etmeniz gereken noktalar var.

İzmir'de, İstanbul'da ya da Ankara'da geziyor gibi araba sürerek gezebileceğiniz oyunda trafik kuralları oldukça hassas ve bu nedenle araba sürerken son derece dikkatli olmalısınız. Trafik kuralları dışında sürdüğünüz arabalar çok pahalı ve lüks oldukları için kaza da yapmamak için çaba göstermeniz gerekiyor.

Oyunda süreceğiniz arabalar otomatik vites olduğu için sadece ileri ve geri vites var. Vites değiştirirken ekran üzerindeki vitesi kullanmanız gerekiyor. Vites ile birlikte direksiyon, gaz pedalı ve fren pedalı da yine ekran üzerinde yer alıyor. İlk girdiğinizde arabayı kontrol etmek için bir süre zorlanabilirsiniz fakat sonrasında hemen alışarak rahatlıkla kontrol etmeye başlayacağınıza eminim.

Yüksek grafik kalitesi ile birlikte akıcı bir oynanışa sahip olan City Traffic Driving'i iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip bir an evvel oynamaya başlamanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

YORUMLAR