Climasky

Climasky
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Climasky hem hava durumu bilgilerini sunuyor hem de sosyal bir fotoğraf paylaşım platformu gibi çalışıyor.

Climasky, iPhone ve iPad kullanıcılarının hizmetine ücretsiz olarak sunulan kapsamlı bir hava durumu takip uygulaması olarak öne çıkıyor. İlginç bir yapıya sahip olan bu uygulama sadece hava durumunu takip etmemize değil aynı zamanda doğa olaylarına ve hava durumuna dair çektiğimiz fotoğrafları arkadaşlarımızla paylaşabilmize de olanak sağlıyor.

Uygulamaya adım attığımızda karşımıza görsel olarak son derece şık ve bir o kadar da bilgilerin rahat takip edilebildiği bir arayüz çıkıyor. İhtiyacımız olan tüm hava durumu bilgileri düzenli ve etkileyici bir görsellik eşliğinde sunuluyor.

Bulunduğumuz konuma dair sunulan bilgileri dilersek farklı araçlar üzerinden arkadaşlarımızla paylaşabilme şansına da sahibiz. Sunulan bilgiler arasında sıcaklık, nem, basınç ve diğer hava durumu detayları yer alıyor. 5 günlük hava durumu bilgilerini sunması hoşumuza giden detaylar arasında.

Climasky'nin tek işlevi bu değil. İlk başta da değindiğimiz gibi bu uygulama aynı zamanda fotoğraflar paylaşmamıza imkan sağlıyor. İlginç bulduğumuz fotoğrafları yine uygulamayı kullananlar ile paylaşabiliyor ve onları paylaştıkları fotoğraflara göz atabiliyoruz.

Hem sosyal etkileşim hem de hava durumu bilgilerini sunma gibi farklı görevleri bünyesinde toplayan Climasky, varsayılan hava durumu uygulamasına alternatif arayan kullanıcıların denemesi gereken yapımlardan biri.