ClosetSpace 3.1.0 (ios)

ClosetSpace

ClosetSpace
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ClosetSpace uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan modayı takip edebilir, dolabınızdaki kıyafetleri kolayca organize edebilirsiniz.

ClosetSpace uygulaması giysi dolabında bulunan kıyafetlerinin kaydını tutmak isteyen kadınlar için hazırlanmış bir iPhone ve iPad uygulaması olarak karşımıza çıktı. Ücretsiz olarak sunulması ve çok kolay kullanılır bir yapıya sahip olması sayesinde giyim, kıyafetler, moda gibi konularla ilgilenen ve kendi kıyafetlerini yahut kombinlerini daha iyi organize etmek isteyen kullanıcıların hiç zorlanmadan bunu gerçekleştirmeleri mümkün hale geliyor.

Uygulamaya kıyafetlerinizi eklemek istediğinizde dilerseniz onların fotoğraflarını çekebiliyor, dilerseniz de uygulamanın kendi kıyafet arşivinden sahip olduklarınızı hemen sanal giysi dolabınıza ekleyebiliyorsunuz. Tabii ki kombinler oluşturmak, özel gecelerde giydiklerinizi paylaşmak ve uygulamayı kullanan diğer dostlarınızdan yorumlar almak da mümkün.

ClosetSpace'in yüzlerce moda yazarının yazılarını ve deneyimlerini de kendi içerisinde sunabilmesi sayesinde yeni fikirler edinebiliyor, modayı çok yakından takip edebiliyorsunuz. Fakat uygulamada bulunan bu içeriklerin İngilizce olarak sunulduklarını unutmamak gerek.

Satın alma tavsiyeleri ve stylistlerin değerlendirmelerine de erişebileceğiniz uygulama, hangi kıyafetleri almak isteyebileceğinize karar vermenize imkan tanıyor. Ürün kataloglarını inceleyerek kıyafetlerin hangi markalara ait olduğunu da zorlanmadan görebiliyorsunuz.

Eğer giyim, tekstil ve moda konularına ilginiz varsa ve kıyafet seçimlerinizi de daha kolay hale getirmek istiyorsanız ClosetSpace'e göz atmadan geçmeyin derim.

YORUMLAR