Colin Mcrae Rally

Colin Mcrae Rally
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Colin McRae Rally ile zorlu pistlerde yarışıyoruz

Colin McRae Rally oyun severlere alışılmışın dışında bir araba yarışı deneyimi sunan ve iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'ler üzerinde oynanabilen bir yarış oyunudur.

Bilgisayarda oldukça sevilen Colin McRae Rally oyunlarının başarısını mobil platforma taşıyan oyunda dünyanın dört bir yanındaki zorlu parkurlarda sürücülük yeteneklerimizi sınıyoruz. Standar yarış oyunlarından alışık olduğumuz parlak asfalt pistlerinden farklı olarak tozun ve çamurun içine dalıyoruz. Kimi zaman Avustralya'nın kızıl kumlarında en iyi zamanı yapmaya çalışırken kimi zaman Yunanistan dağlarının virajlarını en hızlı şekilde geçmeye çalışıyoruz.

Colin McRae Rally'de toplamda 130 km'ye ulaşan 30 adet farklı yarış parkuru bir araya getiriliyor.  Bu pistlerde Subaru Impreza, Mitsubishi Lancer Evolution ve bizzat Colin McRae tarafından kullanılan Ford Focus gibi efsane arabaları kullanabiliyoruz. Oyunda oldukça gerçekçi fizik ve hasar modellemeleri mevcut. Oyunun kontrolleri ise bu gerçekçiliği tamamlayacak şekilde tasarlanmış.

Colin McRae Rally'de bizleri farklı yarış modları bekliyor. Oyunda  tek bir yarışa katılabileceğimiz gibi şampiyonalara katılabiliyoruz ve başarılarımızı liderlik panolarında sergileyebiliyoruz.

YORUMLAR