Comish 1.4.1 (ios)

Comish

Comish
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Profesyonel bir borsacı olun ve müşterileriniz paralarını değerlendirin.

1987 yılının New York şehrinde geçen bu oyunda, gelişmek isteyen bir borsacısınız. Borsacı olarak dünyanın en zengin isimlerinden biri olabilir ve para içinde yüzebilirsiniz ancak bitmiş ve borç içinde olan bir borsacı olabileceğinizi de unutmayın. Yani tüm kontrolleri sizin elinizde olan oyunun en zevkli yanı ise, her zaman risk içinde olmanız.

80'li yıllarda ortaya çıkan borsacıları çok iyi bir şekilde ele alan Comish'de kapınıza gelen müşterilerinizi değerlendirin ve onların size güvenmesini sağlayın. Böylelikle paralarını size emanet edecek ve büyük bir yatırım imkanı doğacaktır. Daha sonrasında ise bu paralar ile bazı şirketlerle yarış içerisine girebilir ve yatırımı iki katına çıkarabilirsiniz. Böylelikle hem müşteriniz hem de siz kazanırsınız. Ancak neye ve kime yatırım yaptığınıza çok dikkat etmelisiniz ki dolandırılmayasınız.

Ayrıca her hafta düzenlenen turnuvalar katılın ve paranızı şans ile katlayın. Pek çok kurgusal şirketin bulunduğu oyunda kasanızı yavaşça büyütün ve ABD'nin en popüler isimlerinden olun. Fakat sakın etrafınızdaki her insana güvenmeyin, birçok kişinin dolandırıcı olduğunu belirtmek gerekiyor.

Comish Özellikleri

  • Sayısal zekanızı kanıtlayın
  • Bol risk ve eğlence bu oyunda
  • Yatırım yapabilmek için yeni müşterilerin kilidini açın 
  • Yeni teknolojileri kullanarak müşterilerinizle iletişim kurun