Contakk

Contakk
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Contakk, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir dijital kartvizit uygulamasıdır.

Contakk, oldukça basit ve kullanışlı dijital kartvizit uygulamalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bu uygulamada, iş dünyasına işinizi kolaylaştıracak bir kartvizit oluşturabilir, buna sizinle ilgili tüm iletişim bilgilerini ekleyerek çevrenizle paylaşabilirsiniz. Özellikle iş dünyasında bu tür bir uygulamaya ihtiyaç duyanların mutlaka denemesi gerektiğini düşünüyorum.

Contakk uygulaması ilk başta da söylediğim gibi çok basit ve kullanışlı olmuş. İnsanların sizinle iletişime geçmesine yardımcı olmak için iletişim detaylarınızı yazdığınız bir kartvizit oluşturuyorsunuz, daha sonra contakk.com/gokhan gibi bir linke sahip olacaksınız. Buraya e-postanızı, web sitenizi vs. yerleştirebilirsiniz. Amacımız iş dünyasında işimizi kolaylaştırmak olduğundan bu iletişim bilgilerimizi herkesle paylaşabiliriz. Bunların yanında tamamen işinize odaklı veya kişisel kartvizitler oluşturma imkanınız var.

Hem ücretsiz hem de gerçekten kullanışlı bir dijital kartvizit uygulaması arıyorsanız Contakk'ı indirmenizi öneririm. Çok küçük boyutta olması ve sadece amaca yönelik olması nedeniyle işinizi görecektir.