Crashbots

Crashbots
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarda oynanabilen Crashbots mobil oyunu, oyun akıcılığıyla kesintisiz bir macera sunan sağlam bir aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Crashbots mobil oyunu, akıcı oynanışı ve detaylıca hazırlanmış oyun grafikleriyle kullanıcıların gözdesi olabilecek bir aksiyon oyunudur.

Crashbots mobil oyununda adeta hız her şey demek. Bu güzel aksiyon oyununda 5 farklı robot bulunmakta ve biz de bu robotları yönlendiriyor olacağız. İlgili robotun bölümüne ulaştığınızda o robotun kilidini açmış olacaksınız. Oyundaki temel amaç ise enerjiniz bitmeden parkuru bitirmek. Ancak çeşitli tehlikeler ve düşmanlar sizi bekliyor olacak.

Oyunda zıplama, ateş etme ve hızlanma fonksiyonları sizin işinizi kolaylaştıracak. Sağ bölümde bu fonksiyonları kullanacağız düğmeleri göreceksiniz. Ayrıca sadece ileri yönlü hareket edildiği için sağ ve sol yön tuşları bulunuyor. Bu iki yön tuşunu ise sol bölümde göreceksiniz.

Crashbots mobil oyununda iki oyun modu bulunuyor. Bunlardan birincisi Dünya Modu’nda  3 farklı dünya ve her birinde 25’er bölüm bulunuyor. Her bölüm sonunda ise kıyasıya bir savaş olacak. Sonsuz oyun modunda ise enerjiniz bitesiye kadar parkurun en uzak noktasına kadar gitmeniz sizden isteniyor. Böylelikle yapabileceğiniz en iyi dereceyi görebilirsiniz ve pratik yapabilirsiniz. Büyük bir keyifle oynayacağınız Crashbots mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz indirebilirsiniz.