Cubical

Cubical
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cubical, bulmaca oyunları sevenlerin beğenebileceği hızlı oyun yapısına sahip bir iOS eşleme oyunudur.

Cubical, Apple Store'dan ücretsiz olarak indirebileceğiniz eşlemeli bulmaca oyunlarından bir tanesidir. Sade ve şık tasarımı ile dikkatleri çekmeyi başaran oyunda yapmanız gereken, size verilen süre içerisinde en çok küpü eşlemek.

Oyunu oynamak eğlenceli olduğu kadar reflekslerinizin de gelişmesini sağlamaktadır. Küpleri eşleyebilmeniz için hepsinin aynı renkte olması gerekiyor. Oyundaki Game Center desteği sayesinde aldığınız puanları arkadaşlarınızın puanları ile kıyaslayabiliyor ve hatta onlarla yarışabiliyorsunuz.

Küpleri eşleyebilmek için üzerlerine dkunmak yada sürüklemek gerekiyor. Bu nedenle oyunun kontrolleri son derece basit diyebilirim. Hatta eliniz iPhone yada iPad'in ekranına yetiyorsa tek elinizle bile oyunu oynayabilirsiniz.

Eşleme oyunları oyun yapısı gereği hızlı olurlar. Bir de buna süre limiti eklendiğinde hem oyundan alacağınız heyecan artar hem de kazanmanız gereken puanı arttırmak daha da zorlaşır. İlk başlarda çok yüksek puanlara ulaşamayabilirsiniz. Ama pes etmeyerek devam ederseniz başarılı olacağınıza eminim.

Boş zamanlarınızı değerlendirmek ve aynı zamanda eğlenmek için bir oyun arıyorsanız Cubical'ı ücretsiz olarak indirip mutlaka denemenizi öneriyorum.