Dark Mirrors 1.04 (ios)

Dark Mirrors

Dark Mirrors
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil cihazınızda fantastik bir Rol Oyunu oynamak istiyorsanız Dark Mirrors tam size göre.

Kusursuz grafikleri ile İOS platformunu asıp kavurması beklenen Dark Mirrors nihayet dün yayınlandı. Mobil platforma sessiz sedasız bir çıkış yapan mobil oyun, ücretsiz olarak sunuldu.

Mobil platformdaki Rol Oyunları arasına oldukça iddialı bir giriş yapan Dark Mirrors, zengin içeriği ile kısa sürede tırmanışa geçecek gibi görünüyor. Oyuncular birbirinden farklı karakterler ile dünyanın dört bir yanında yer alan oyuncular ile karşı karşıya gelecek ve savaştan galip çıkmaya çalışacaklar. 3D grafiklerin yer aldığı oyunda, alışılmışın dışındaki karakter modellemeleri de oldukça ilgi çekici görünüyor. Oyuncular seçtikleri karakterlerin zırhlarını geliştirebilecek, özelliklerini yükseltebilecek ve seviye atlayabilecekler.

Adil bir oyun sistemi sunan geliştirici ekip, aynı seviyedeki oyuncuların birbirleri ile karşı karşıya geleceğini ve hilesiz bir oyun için ellerinden geleni yapacaklarını belirtiyorlar. Oyun içerisinde savaşlarda kullanılan özel efektler ve animasyonlar sürükleyici özellikler taşırken, oyuncuların adrenal seviyesini de yükseltecek gibi görünüyor. Oldukça dinamik bir oynanış tarzına sahip olan yapım, alacağı güncellemeler ile karakter sayısını arttırmaya devam edecek.

YORUMLAR