Dark Slash

Dark Slash
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dark Slash reflekslerinizi sınayacak bir kesme oyunudur

Dark Slash hızlı ve bolca eğlence sunan bir oyun yapısına sahip olan bir mobil kesme oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz Dark Slash'ta oyunculara retro tarzda bir görünümün yanında kolay alışılabilen bir oynanış ve durmak bilmeyen bir aksiyon bekliyor. Oyunda yaşadığı dünya iblisler tarafından işgal edilen bir kahramanı yönetmekteyiz. İblisler dört bir yanda aniden ortaya çıkarken kahramanımız her birini yok etmeli ve dünyayı özgürlüğüne kavuşturmalıdır. Bu iş için ise sadece kılıcımız ve reflekslerimiz bize yardımcı olacaktır.

Dark Slash'da temel amacımız ekranın farklı yerinde ortaya çıkan düşmanlarımızı parmağımızı ekranda sürükleyerek kesmek ve yok etmektir. Bu iş kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor olsa da oyunda düşmanlarımız sürekli hareket ediyorlar ve oyun ilerledikçe işi zorlaştırıyorlar. Ayrıca düşmanlarımız da kahramanımıza saldırabilmekte. Kılıçları ile saldıran düşmanların yanında büyüleriyle ve ok ve yaylarıyla uzaktan saldıran düşmanlar da bulunmakta. Bu nedenle hem hızlı hareket etmeli hem de reflekslerimizi doğru kullanarak bir yandan düşman saldırılarından kaçmalı diğer yandan da düşmanlaırmızı kesmeliyiz.

Dark Slash 80'li yıllarda oynadığımız klasik atari oyunlarındakine benzer bir retro görünüme sahip. Piksellerden oluşan kahramanımız ve düşmanlar oyuna özel bir hava katıyor.

YORUMLAR