Dawn Rising 1.10.4 (ios)

Dawn Rising

Dawn Rising
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dawn Rising, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Dawn Rising, iPad ve iPhone'larınızda oynayabileceğiniz zevkli ve eğlenceli bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Sürükleyiciliği bir hayli yüksek olan oyunda zevkli bir deneyim yaşayabiliyorsunuz.

Boş zamanlarınızı renklendirmek için tercih edebileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Dawn Rising, bağımlılık yapıcı bir oyundur. Kendi stratejilerinizi geliştirip aksiyonu bol savaşlara katılabileceğiniz oyunda kahramanlarınızı geliştirmeli ve yenilmez olmalısınız. Düşmanlarınızla sınırsız mücadelelere girişebiliyor ve heyecan verici bir oyun deneyimi yaşayabiliyorsunuz. Sohbet sistemine sahip olan Dawn Rising'da yeni insanlarla da tanışabiliyorsunuz. Farklı silahların ve kahramanların yer aldığı oyunda dikkatli olmanız gerekiyor. Mistik güçlerin yer aldığı oyunda işiniz bir hayli zor. 

Rol yapma oyunlarında olduğu gibi tepeden bir görüş alanı sunan oyunda klan sistemi de yer alıyor. Rol yapma oyunlarını sevenlerin bir hayli hoşuna gidebileceğini düşündüğüm Dawn Rising'ı sakın kaçırmayın.

Dawn Rising oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR