Dead Venture 1.0 (ios)

Dead Venture

1.0
Dead Venture
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dead Venture heyecan dolu bir arabalı savaş oyunudur

Dead Venture hem görsel, hem de oynanış anlamında kaliteli bir içeriği birleştiren bir mobil zombi oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir arabalı savaş oyunu olan Dead Venture'da post apokaliptik bir dünyaya konuk oluyoruz. Dünyaya salınan bir biyolojik silah insanlara salgın halinde bulaşan bir virüs yayıyor ve bu virüs nedeniyle insanlar kısa sürede yaşayan ölülere dönüşüyor. Salgın nedeniyle insan nesli neredeyse tükeniyor, zombiler ise hemen hemen her sokağı istila ediyor. Bir avuç hayatta kalan insan ise güvenli bir sığınak aramakta. Biz de uzak bir adada yer alan bu askeri üsse ilerlemeye çalışan insanlara katılarak maceraya atılıyoruz.

Dead Venture'da zombiler arasında yol alabilmek için aracımıza atlamakta ve zombilerle savaşmaktayız. Silahlar döşeyebildiğimiz aracımızla zombi sürülerinin üstünden geçebiliyor, ateş ederek onları temizleyebiliyoruz. Oyunun senaryo modunda 8 bölüm yer alıyor. Zombileri yok ettikçe para kazanıyoruz ve bu parayla aracımızı geliştirebiliyor, yeni silahlar alabiliyoruz. Ayrıca oyun içerisinde heyecan dolu bölüm sonu canavarı savaşları da yer alıyor. 

Dead Venture'da bizim gibi hayatta kalan diğer insanları da kurtararak ve onlara farklı görevlerde yardımcı olarak para kazanabilmekteyiz. Dead Venture içerisinde farklı oyun modları da bulunmakta.

YORUMLAR